PSV C.R.E.Z. Rotating Header Image

Contact

Contact met PSV C.R.E.Z.                                                            home                                             abc diploma

PSV C.R.E.Z. is onderdeel van PSV Zwemsporten.

U kunt contact opnemen via e-mail of via het contactformulier onder aan deze pagina.

Leiding

Ir. Ottenbad – Dinsdagavond        
E-mail: ottenbad@psvcrez.nl

 

De Tongelreep – Donderdagavond 
E-mail: tongelreep@psvcrez.nl  (ook voor ziekmeldingen.)

Aanmelden voor zwemles klik hier

Vragen over de wachtlijst op donderdag: wachtlijsttongelreep@psvcrez.nl

Ledenadministratie

Jan van den Berk
Postbus 161
5600 AD Eindhoven
Email: ledenpsvzwemmen@xs4all.nl

Betalingen: IBAN: NL51 RABO 0133 2233 02 t.n.v. Psv zwemmen en waterpolo

Opzeggen lidmaatschap

Klik hier voor het opzeggen van uw lidmaatschap.  Let op: U krijgt een bevestiging van uw opzegging als u die niet krijgt is uw opzegging niet goed verwerkt..

De opzegtermijn is 1 kalendermaand.

Bestuur CREZ

Voorzitter
Vacature
Email: voorzitter@psvcrez.nl

Penningmeester
Vacature
E-mail: penningmeester@psvcrez.nl

Secretariaat
Rita van den Berk
Postbus 161
5600 AD Eindhoven
E-mail: secretariaat@psvcrez.nl

Overige bestuursleden
Minke Bozuwa

Wilbert Verhulst

Webmaster:webmaster@psvcrez.nl

Contactformulier

home